Dárkový poukaz na služby výživové poradkyně a osobní trenérky

28.11.2015 17:53

Originální dárek 

Záruka trvalého a zdravého hubnutí, zpevnění a vytvarování postavy, odstranění celulitidy na základě komplexní péče, vytvoření individuální diagnostiky, tréninkového a stravovacího plánu. Jedině s individuálním a komplexním programem dosáhnete vašich cílů, protože tak jako neexistují na světě dva stejní lidé, stejně tak neexistuje univerzální jídelníček nebo tréninkový plán, proto je můj přístup založen na důkladném poznání, diagnostice klienta a následného vytvoření plánu pouze pro něj dle jeho zvoleného cíle (redukce hmotnosti, tvarování postavy, odstranění bolesti zad, zdravý a vyvážený jídelníček, přibírání svalové hmoty). 

Darujte zdraví a změnu životního stylu. Dárkový poukaz je vhodný pro všechny věkové kategorie, muže, ženy, sportovce, ale třeba i jako začátek nového způsobu života. 

Darujte zdraví a změnu životního stylu. Dárkový poukaz je vhodný pro všechny věkové kategorie, muže, ženy, sportovce, ale třeba i jako začátek nového způsobu života. Individuální a profesionální přístup ke každému klientovi dle jeho zvoleného cíle (redukce hmotnosti, tvarování postavy, zdravý a vývážený jídelníček, přibírání svalové hmoty). Dárkový poukaz zahrnuje:

1) měření a vážení

2) funkční diagnostika pohybového aparátu

3) sestavení výživového plánu

4) sestavení tréninkového plánu

Cena dárkového poukazu za zvýhodněnou cenu 1900,- Kč.

Objednávky dárkového poukazu na e-mailu: jarka.salabova@seznam.cz nebo tel. č. 775 627 266