TRX

TRX je závěsný posilovací trénik. Je to nový způsob cvičení a posilování těla pomocí závěsného systému. Princip tohoto silového tréninku spočívá v zavěšení jedné části těla do popruhů, přičemž druhá část zůstává v kontaktu s podložkou. TRX je nejžádanější fitness nářadí posledních let. Je to produkt, který by neměl chybět ve vybavení žádného trenéra nebo fitness centra. Přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu.Zní to složitě, ale je to velmi jednoduché. A co je hlavní, bude Vás to bavit!!!

Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Cvičit může opravdu každý, protože závěsný systém tvoří dva pásy, které se dají nastavit přesně podle typu Vaší postavy. Stejně tak i míru zátěže je možno měnit. . Škála cviků je velmi různorodá.

Cvičení na TRX se může zdát snadné, opak je ale pravdou. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly, o kterých jste doposud ani nevěděli! Cvičením výborně zlepšíte koordinaci těla, každý cvik je proveden za pomoci zpevnění celého těla a rovnováhy.

Během jedné lekce se procvičí svaly celého těla a spálí velké množství kalorií!!!

 

 
.
Cvičení na TRX zapojuje více rovin pohybu. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.
TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.
Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které, není možné provádět s jiným fitness nářadím.