Aktivní dovolená u moře

Poslední termín v letošním roce!!

Itálie Lido Adriano

Termíny:
1. termín - od  16.9. do 23.9. 2017                                                                8. termín - od 25.8. do 1.9. 2018
2. termín - od    5.5. do 12.5. 2018                                                                
3. termín - od  12.5. do 19.5. 2018                                                                Cena 7.300,-/osoba.
                                                                                                                      Bez stravy dopravy.
Cena 5900,-/osoba.
Bez stravy a dopravy.
 
4. termín - od 2.6. do   9.6. 2018                                                                  9. termín - od 1.9. do   8.9. 2018
5. termín - od 9.6. do 16.6. 2018                                                                10. termín - od 8.9. do 15.9. 2018
 
Cena 6.800,-/osoba.                                                                                    Cena 6.500,-/osoba.
Bez stravy a dopravy.                                                                                  Bez stravy a dopravy.
 
6. termín - od 30.6. do   7.7. 2018
7. termín - od   7.7. do 14.7. 2018                                                              11. termín - od 15.9. do 22.9. 2018
 
Cena 8.200,-/osoba.                                                                                   Cena 5.900,-/osoba
Bez stravy a dopravy.                                                                                 Bez stravy a dopravy.
 
 
Cvičení:
Lekce 3x denně - TRX, Tabata, Kruhový trénink, Kalisthenika (cvičení s vlastní váhou), Strečink
- efektivní a nejjúčinnější cvičení s instruktorkou fitness, individuální přístup (vhodné pro začátečníky, pokročilé, i pro aktivní sportovvce ke zvýšení fyzické kondice, síly nebo vytrvalosti), diagnostika pohybového aparátu, diagnostika svalových disbalancí a jejich náprava, tréninkový plán
 
Objednávky a rezervace na e-mail: jarka.salabova@seznam.cz.
Pokud máte jakékoliv dotazy, zavolejte: 775 627 266 nebo napište na uvedený e-mail.
 
Residence Belvedere
 
 
Ubytování:

Popis ubytování

APARTMÁN TRILO pro 4- 6 osob: třípokojový apartmán: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice s dvěma samostanými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, balkon, terasa se stolem a židlemi.

Residence Belvedere se nachazi v srdci Jadranské Rivieri, moře 50 m. Jedná se o šesti poschoďovou Residenci v blizkosti moře a s krasným výhledem na moře, s přimym přístupem na pláž. Residenc je vybavena velkým bazénem pro dospělé a malým bazénem pro děti, nehlidané parkovaní a vytah.

Popis lokality

Lido Adriano leží 12km jižně do historického města Ravenna. Oceníte zde především širokou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. Město nabízí menší aquapark, dětský zábavný smail park, úterní nákupní trhy, večerní projížďky vláčkem. Do centra města cca 5 minut chůze s mnoha obchůdky, restauracemi, cukrárny, pizzerie. V letovisku je také velké obchodní centrum Lidl.K odpočinku a posezení zvou místní pizzerie, cukrárny, restaurace. Široká nabídka výletů: Ravenna , San Marino, zábavný park Mirabilandia (www.mirabilandia.it), italia v miniatuře, delfinárium v Rimini a další.

Možnost výletů 

MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají kaskadérské představení s různou tématikou. Doporučujeme celodenní návštěvu.

SAN MARINO - Republika San Marino leží asi 55 Km od Raveny na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. Mezi další významné památky patří Palazzo Publico, Basilika di San Marino, pevnosti La Rocca Guraita a Franta s věží Montale.

RAVENNA - Ravenna dříve toto měswto leželo přímo u moře, dnes je vzdáleno asi 12 km. Roku 402 se stalo hlavním městem západořímské říše. Náměstí Piazza del Popolo je centrem města, dále neopomeňte navštívit baziliku San Vitale z 6. st., kde je národní muzeum, mauzoleum Galla Placida, bapisterium Battisterio Neoniano, které vyniká štukovou a mozaikovou výzdobou.