Sportovní víkendové a týdenní pobyty v ČR nebo zahraničí s parkurovými hodinami pro děti.

 
Vybrat si můžete z:
- víkendové pobyty - možnost sportovního programu pro děti (parkour, slack line, základy gymnastiky, míčové a kolektivní hry)
- týdenní pobyt - možnost sportovního programu pro děti (parkour, slack line, základy gymnastiky, míčové a kolektivní hry)
- aktivní dovolenou u moře - Itálie Lido Ädriano www.fitness-trenerka.eu/sportovni-pobyty-a-lekce/aktivni-dovolena-u-more/
 
 
 

Víkendové pobyty - pořádáme každý víkend!!!!!!

 

Přijeďte si odpočinout, zrelaxovat, užít si rodiny, zábavy, her, sportu nebo jen krásné přírody...záleží na vás. Můžete se věnovat svému programu, relaxovat v sauně, využít funkčního cvičení s trenérkou až 3x denně, získat diagnostiku pohybového aparátu, cenné rady o cvičení a zdravé stravě. 

Co Vás čeká na takovém víkendu:

Pátek: příjezd, ubytování, úvodní hodina o Kalisthenice, Tabatě, TRX,  dechovém stereotypu, hlubokém stabilizačním systému, stabilizace jako výchozí poloha při posilování, svalové disbalance a jejich náprava

            1) večer - Kalisthenika

Sobota: 1) dopoledne – Tabata

            2) odpoledne – TRX        

            3) večer - Jóga                    

Neděle: 1) dopoledne – Kalisthenika

                             

Cena 2900,-Kč/osoba.

Cena vždy zahrnuje:

 - ubytování od pátku do neděle,

- 2x snídaně, 2x večeře (formou švédského stolu),

- 5 tréninků a 1 teoretická hodina,

- tréninkové a výživové poradenství

Týdenní pobyty - pořádáme dle obsazennosti, většinou jednou měsíčně

Program týdenního pobytu:

Pondělí: příjezd, ubytování, úvodní hodina o Tabata, TRX, Kruhovém tréninku,  dechovém stereotypu, hlubokém stabilizačním systému, stabilizace jako výchozí poloha při posilování, svalové disbalance a jejich náprava 

            1)      Odpoledne – Kalisthenika

            2)      Večer – Jóga              

Úterý  :  1) dopoledne – Tabata

             2) odpoledne – TRX                            

Středa:  1) dopoledne – Tabata                                                        

             2)odpoledne – Kalisthenika

             3) večer - Jóga                                             

Čtvrtek: 1) dopoledne – Kruhový trénink

             2)odpoledne - TRX                                              

 Pátek:  1) dopoledne – Tabata a Kalisthenika

 

Cena 5200,-Kč/osoba.

Cena  vždy zahrnuje:

-10 tréninků a 1 teoretická hodina

- ubytování na 4 noci

- polopenze

- tréninkové a výživové poradenství                                                                                                                 

Mezi jednotlivými tréninky možnost dokoupení individuálního osobního tréninku.  

 

 

 

Sportovní pobyty pořádáme na těchto chalupách, vyberte si tu pravou pro Vás:

Chalupa v Horním Polubném, Kořenov:

      
  • Velká zastřešená pergola s grilem a posezením
  • Wifi zdarma po celém objektu
  • Velká letní terasa s krásným výhledem situována na jih
  •  

Celá chalupa je vytápěna elektrickými přímotopy, je dobře odizolována, takže místnosti jsou v zimě stále teplé a suché. Ve společenské místnosti je také možno topit v krbových kamnech z kterých je teplý vzduch rozváděn do celého objektu.

Toalet je v chalupě celkem šest, vždy dvě na patře, koupelny jsou dvě, třetí je pak ve třílůžkovém pokoji.

Kuchyně je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, sporákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, veškerým nádobím, příbory, sůl a tablety do myčky, pytle do odpadkového koše, televizí se satelitem. Automatická pračka, přenosný sušák prádla.

Společenská místnost:

krb, TV, satelit, kulečníkový stůl ,

šipky, sezení pro 13 osob

Sauna, solárium s relaxační

místností

Penzon Albrechtova vyhlídka, Jizerské hory:

          
 

Rodinný penzion s krásnou tělocvičnou, každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, plně vybavená kuchyň, jídelna.

- zdarma wifi připojení

- nádherný výhled na Jizerské hory, polské a německé pohraničí

- v okolí příroda, rozhledna, turistické stezky, singltrek, bazén

 

Chalupa v Hojavě, u Pelhřimova:

         

Mezi ložnicemi je samostatná kuchyň (23 m2) s velkým stolem a lavicí, na které se dá spát. Třetí ložnice je v druhé části chalupy, kde se dále nachází, společenská místnost 90m2,sauna a sociální zařízení.

Ve společenské místnosti je naším hostům k dispozici, samoobslužný bar s výčepním zařízením od pivovaru Bernard a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně sudového piva Bernard. Kolem chalupy je krásný prostor k volnému využití, ale kdo potřebuje k odpočinku naprosté soukromí, jistě ocení uzavřený dvůr s velkým zápražím (45 m2).

 

Sociální zařízení: Koupelna 1.– společná se záchodem, sprchový kout, umyvadlo, pračka.

Koupelna 2.- Dvojitá sprcha u sauny, dále jedno samostatné wc a jedno wc velké s umyvadlem, pisoárem a bidetem.

 

Vybavení chalupy

Plně vybavená kuchyň - kamna na tuhé palivo, elektrický sporák s troubou, varná konvice, myčka, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, TV - satelit, rádio, DVD.

Sezení u ohně před chalupou – gril s lávovým kamenem. Ve stodole krytý stolní tenis.

Společenská místnost - Krbová kachlová kamna, samoobslužný bar s výčepem.

Sauna - Pro 10 osob.

 

Chalupa v Kleci u Třeboně:

        
Plně vybavená kuchyň, pohodlně zařízené ložnice. Společenská místnost s krbem a TV. Stodola s masivním nábytkem, grilem a ohništěm.
 

Chalupa ve Svatoňovicích, Český ráj:

         

 


Ložnice a pokoje: Celková kapacita ubytování je 30 osob.  U všech částí z přízemí do ložnic v podkroví vedou dřevěné schody. Výměnek - v přízemí kuchyně, koupelna, společenská místnost s možností spaní, v podkroví tři menší ložnice 1/2,1/3 a 1/4.Chalupa č. p. 2 - pro max. 20 osob: část A /minimální počet ubytovaných je 6 osob/ je nejprostornější v přízemí, tak i v podkroví. V podkroví je ložnice pro 6 osob a pro 3 osoby s možností přistýlek. Další přistýlky lze použít i v obytné místnosti v přízemí a v průchozí společenské místnosti v podkroví. Části B a C  mají vždy po jedné ložnici pro 5 osob, opět je možnost přistýlky v obyvací místnosti v přízemí. V objektech jsou zčásti koberce, přezouvá se zde, tedy přezuvky sebou.

Sociální zařízení: Každá část má samostatnou koupelnu s teplou a studenou vodou, se sprchovým koutem, WC, samostatným elektrickým bojlerem, v části A jsou dvě umyvadla se zrcadly, v části B a C je vždy po jednom umyvadle s toaletním zrcadlem. V ceně pobytu je zapůjčení ložního prádla, ručníků a utěrek. Objekty jsou dále vybaveny čistícími prostředky a toaletním papírem.

Všechny části jsou kompletně vybaveny pro plnohodnotnou přípravu a komzumaci stravy. Vybavení: nerez nádobí a příbory, rychlovarná konvice, el. sporák s troubou, chladnička, mikrovlnná trouba. Jedná se o čtyři vybavené kuchyně. 

Každá část má vlastní venkovní posezení. K dispozici je dále zastřešný altán propojený s otevřenou částí stodoly, kde je umístěn stůl na stolní tenis, dále se ve dvoře nachází venkovní dětský koutek s pískovištěm, houpačkou a ohniště. V ceně je zapůjčení dětské postýlky a zahradního grilu. Parkování na oploceném pozemku. Možnost uložení a uzamčení vlastních kol.

 

Vyberte si místo a objednejte si včas termín: 

Tel.: 775627266

E-mail: jarka.salabova@seznam.cz

 

Vhodné pro všechny věkové kategorie, muže, ženy, sportovce, ale třeba i jako začátek nového způsobu života. Individuální a profesionální přístup ke každému klientovi dle jeho zvoleného cíle (redukce hmotnosti, tvarování postavy, zdravý a vyvážený jídelníček, přibírání svalové hmoty).

Záruka trvalého a zdravého hubnutí, zpevnění a vytvarování postavy a odstranění celulitidy na základě doporučeného a naučeného cvičení z tohoto pobytu a dodržování stravovacích návyků získaných v průběhu pobytu. 

Komplexní péče, vytvoření individuální diagnostiky a tréninkového plánu. Jedině s individuálním a komplexním programem dosáhnete vašich cílů, protože tak jako neexistují na světě dva stejní lidé, stejně tak neexistuje univerzální jídelníček nebo tréninkový plán, proto je mým cílem přistupovat ke každému individuálně a trénink přizpůsobit přímo jednotlivci s ohledem na jeho aktuální stav, opravdu tedy může přijet cvičit každý. 

Při úvodní teoretické hodině objasním princip zdravého cvičení, důležitost hlubokého stabilizačního systému, dechového stereotypu, rehabilitační cviky a správné držení těla. Dále zdarma vypracuji každému funkční diagnostiku pohybového aparátu a následné lekce jsou vedeny individuálně a cviky volím přímo na míru každému a každého při lekci vedu. Cílem kurzu je naučit každého jak zdravě, funkčně a účinně cvičit a neprohlubovat svalové dis balance a špatné návyky při cvičení, jak dosáhnout svých cílů ve změně postavy.

Možnost získat během pobytu funkční diagnostiku pohybového aparátu, fyzické kondice, dále sestavení tréninkového a stravovacího plánu dle zvoleného cíle klienta (redukční, silový, objemový, tvarovací) za zvýhodněnou cenu.

 

 

 

 

Anketa

chtěli byste tréninky Tabaty, TRX, Kruhového tréninku ve Frýdlantu?

Ano mám zájem (28)
85%

Celkový počet hlasů: 33